Ne Zaman Hacklink Eklenmeli?

Ne Zaman Hacklink Eklenmeli?

2007 yılında bu blackhatseo tekniğinin farkına varan web site sahipleri bazen bu sistemi yanlış kullanma sonucu hüsrana uğramakla beraber kimi zamanda çok yüksek miktarlarda gelir sağlamıştır. Web site sahiplerinin hacklink çalışması yaparken veya yaptırırken yaptıkları en büyük hatalardan bir tanesi aceleci davranıp birden sonuca ulaşmak istemesidir.

Web siteme Hacklink Ne Zaman Eklemeliyim

Web sayfanızı ilk önce içerik olarak kontrol ederek başlayın.Bu çalışmayı yaparken önemli olan püf nokta içerik olarak zenginliğinizdir. Google arama motorunda kaç sayfanız index almış, eğer index sayfalarınız az ise web sitenize bu çalışmayı yaptırmanız sonucu en iyi ihtimalle web siteniz spam diye tabir ettiğimiz duruma girecek sadece aramalarda sayfalarınızdan ziyade main dediğimiz web sitenizin sadece tek url yani ana kısmı gözükecektir. Kötü ihtimal ise tüm sayfalarınızın silinip google arama motorunda hiç bir linkinizin gözükmemesidir.

Ancak bu durumlar tabi yeni web sitelerinde genellikle sıkça yaşlanan bir durum olup eski sitelerde neler yapılması gerektiğine biraz değinelim.

Google arama motorunda index alan sayfalarınızın güzelliği gözlerinizi kamaştırıyor artık hacklink çalışması yaptırıp zirveye oynamak istiyorsunuz.Yapmanız gereken ilk önce backlinklerinizin analizini detaylı bir şekilde yapmanızdır. Bu konuda çeşitli ahref gibi backlink kontrol sitelerine üye olup hemen başlayabilirsiniz.

admin

Bir Cevap Yazın